Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Твоє імя
Твій е-mail
Твій телефон
Промокод
Payment method
Тобі буде надісланий лист із підтвердженням замовлення. Зазвичай це не займає більше 10 хвилин. Обов'язково перевір папку "Спам"!
Договір публічної оферти
Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою https://zlachno.com/ , що має назву надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.
1. Загальні положення
1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.


2. Терміни та визначення
2.1. Інтернет-магазин – "Zlachno", заснований фізичною особою-підприємцем Григор'євою Наталією Анатоліївною, ІНН 2971110141, що діє на підставі запису про проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця 2 556 000 0000 116166 та оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою https://zlachno.com/

2.2.Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на Товар, який представлений на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа/фізична особа-підприємець.

2.4. Замовлення – оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на Товар, для подальшого викупу Покупцем.

2.5. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://zlachno.com/, і містить всі ознаки публічної оферти з продажі Товарів, обраних Покупцем на сайті.


3. Предмет договору
3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку і придбання Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію і Товари.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

3.2.1. Комплектація Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари не включають в себе вартість послуг доставки товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.


4. Правила роботи з Сайтом
4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
5. Порядок оформлення Замовлення
5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».
6. Порядок оплати
6.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:

- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;

- На умовах передоплати за допомогою сервісу LiqPay.

- В момент отримання Товару у відділенні кур'єрської служби.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі, що підлягає оплаті, і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.


7. Умови повернення.
7.3. Повернення товарів, а саме, продовольчих товарів, після оплати не проводиться згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.
8. Конфіденційність і захист персональних даних
8.1. При оформленні Замовлення на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, а саме а) ім'я та прізвище, б) адресу електронної пошти, в) номер мобільного телефону.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при оформленні Замовлення, або отриманні промокоду, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р

8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки – manager.zlachno@gmail.com.

8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.


9. Інформаційні повідомлення
9.1. У момент оформлення Замовлення або промокоду на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, звернувшись із відповідною заявою у службу підтримки – manager.zlachno@gmail.com
10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті
10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

10.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.
11. Інші умови
11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.
Made on
Tilda