Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Твоє імя
Твій е-mail
Твій телефон
Промокод
Payment method
Тобі буде надісланий лист із підтвердженням замовлення. Зазвичай це не займає більше 10 хвилин. Обов'язково перевір папку "Спам"!
Хто ми?
Це круто, що ти цікавишся людьми, які стоять за лаштунками. Нам дуже приємно. :)
Розповідати про себе завжди трохи ніяково, але інакше не вийде поділитися нашою історією та цінностями. Отож, уперед!
Історія
Як і всі чудові історії — усе почалося із захоплення та мрії.
Одного разу в маленькому готелі сімейне подружжя скуштували на сніданок гранолу. Сталося це під час їхньої подорожі Європою в ті часи, коли в Україні про такі ласощі ще і не чули — так-так,
було й таке!

Смак запечених із медом та сухофруктами вівсяних пластівців настільки вразив Наталю (засновницю), що одразу після повернення додому вона примудрилася відтворити рецепт. Декілька спроб, декілька помилок, декілька цікавих ідей — як-от додавати замість меду кленовий сироп — ось і з'явилася нова сімейна традиція сніданків. Але до Zlachno було ще далеченько.
Згодом у подружжя з'явилися діти, а водночас і потреба розширювати асортимент. Класична рецептура граноли виявилася надто простою для юних гурманів. Необхідно було знайти дієвий спосіб зацікавити їх сніданком — ним і стала «дитяча» версія з персиком, динею, бананом і глазурованими пластівцями.
Здавалося, що спокій у родині гарантований, але невдовзі стало очевидним, що граноли замало, аби втамувати жагу солоденького без ризику отримати алергічну реакцію.
Думаю, зрозуміло, чому й коли з'явилося печиво «Яшкіна вівсяшка». Яків, до речі, це старший син подружжя. І саме він згодом придумав назву «Zlachno», та про це пізніше.
Можливо, усе б так і лишилось у форматі смачненького «для своїх», але в певний момент сім'ї довелося зіштовхнутися із проблемою внутрішньої міграції. Обережно! Це ніяка не сльозлива історія — це історія про силу, підтримку та реалізацію найшаленіших мрій.
Родина опинилася в Одесі, де їм було необхідно починати все із чистого аркуша. Саме в такі моменти люди замислюються над тим, як вони жили до цього, і чого насправді їм хотілося. Життя-ж бо воно закоротке, аби займатися тим, від чого не ловиш кайф.
Саме через подібні думки Наталя і вирішила спробувати продавати смаколики, які виготовляла на своїй кухні, широкому загалу. Попри невпевненість і страх, завдяки сімейній підтримці й зацікавленним людям, яких виявилося навіть більше, ніж вона очікувала, усе й закрутилося.

Постійні перемови із дієтологом і розробка рецептур, підбір сировини, обладнання й матеріалів, змагання за гранти й участь у різноманітних фестивалях — усе вирувало із шаленою швидкістю. І вже за деякий час справа мрії переросла кухню Наталі — місце, де вони разом із родиною придумували їй назву — і стала повноцінним виробництвом.
Ось так і з'явилось Zlachno — те, що об'єднало мрії і творчість у смачні сніданки, якими можна ласувати всім.
За світлину дякуємо Гешефт Garage Sale.
Що для нас важливо?
Щоб нашими смаколиками можна було ласувати всім.
З тих пір, як Наталя стала мамою, вона постійно зіштовхується із проблемою харчових алергій у дітей: як у своїх синів, так і у їх друзів і приятелів. До того ж у її колі є люди із цукровим діабетом і непереносимістю лактози. Саме через це вона і вирішила виготовляти такі смаколики,
які підішли б усім.
При цьому не менш важливими є питання зовнішнього вигляду і (звичайно!) смаку. Часто виходить так, що не можна мати все й одразу. Але Zlachno це не стосується — це не тільки красиво і смачно,
але й безпечно!


Щоб люди допомагали один одному.
Zlachno було б просто неможливим без підтримки багатьох небайдужих людей. Ми вирімо в синергію, у те, що сума завжди більша за складники, що тільки разом ми можемо робити щось прекрасне.
Саме тому ми вважаємо за свій прямий обов'язок допомагати іншим. Кожний квартал ми обираємо фонд, який програмно або на постійній основі допомагає дітям, і перераховуємо йому 10% від прибутку. І закликаємо тебе приєднатися.
Щоб українське виробництво було крутим.
80 % сировини, яку ми використовуємо, має українське походження. Ба більше — ми заготовляємо сушені фрукти та ягоди, соки та джеми на замовлення на українських підприємствах. Ми прискіпливо розробляємо рецептури й технології, пильнуємо за кожним етапом і пишаємося тим, що робимо. Ми хочемо, аби всі про це знали. Бо українське — це круто!
Made on
Tilda